Mapa hřiště PAR 70

Poděbradské golfové hřiště nabízí 18 jamek v krásné přírodě a je vhodné pro začínající i pokročilé hráče. Hřiště má cvičné plochy, klubovnu s restaurací a golfový obchod. Je oblíbené díky kvalitnímu zázemí a krásné lužní přírodě.

Score Card

Score card Poděbradského golfového hřiště obsahuje informace o délce každé jamky, jejím paru a náročnosti. Dále zobrazuje skóre hráče po každé jamce a celkové skóre. Score card je důležitým nástrojem pro hráče při hře na hřišti a umožňuje jim sledovat svůj pokrok a zlepšovat svou hru.

PAR 70

Handicap

Poděbradské golfové hřiště nabízí 18 jamek v krásné přírodě a je vhodné pro začínající i pokročilé hráče. Hřiště má cvičné plochy, klubovnu s restaurací a golfový obchod.

Tréninkové plochy

Golfový klub Poděbrady nabízí moderní tréninkové plochy, které jsou k dispozici pro členy i návštěvníky. Naše tréninkové plochy zahrnují driving range s osmi krytými stánky, chipping a putting greeny, které jsou ideální pro zlepšení vašich dovedností na zeleni. Pro ty, kteří hledají větší výzvu, máme také bunker, kde si můžete procvičit svoji techniku hry z písku. Náš tým profesionálních trenérů je vám k dispozici pro individuální lekce a koučování, aby vám pomohli zlepšit vaše schopnosti na hřišti. Navštivte nás a využijte našich tréninkových ploch k posunu vaší golfové hry na vyšší úroveň.

© Copyright: Golf Club Poděbrady, 2023