Aplikace TCM a další info k akademii

V loňském roce naše Golfová akademie získala opět status Tréninkového Centra Mládeže (TCM) a to hlavně díky našim dětem a juniorům, kteří díky odehraným turnajům jsou v mládežnickém žebříčku ČGF.

Bohužel nám s tím  plynou určité povinnosti, mezi které patří například vyplňování herních statistik, pravidelná docházka, pořádání turnajů RTM a další.

Česká golfová federace vytvořila pro TCM aplikaci Bryson, kam se přihlašujeme pod heslem gcpdy.tcm.golf, aplikaci je možné nahrát do telefonu (aplikace TCM).

Vyplňování herních statistyk bude pouze pro hráče, kteří budou hrát turnaje pod hlavičkou ČGF a budou v mládežnickém žebříčku, ostatní hráči budou mít vyplňování dobrovolné.

Všem hráčům, kterých se to bude týkat, pošlu informační email.

Do aplikace jsme začali zadávat platby za skupinové tréninky, některým z vás přišla upomínka za nezaplacené částky, je to nastavené tak, že automaticky chodí upomínka po 14 dnech od zadání platby.

Ti, co nepotvrdili dosud aktivaci účtu, prosím o potvrzení, aby jim mohli chodit informace, mohli se tam podívat a naučili se s tím pracovat.

Ještě před zahájením jarní sezóny se sejdeme a probereme nejen všechny detaily k aplikaci, ale i přípravu hráčů na novou sezónu 2024.

 

Venkovní tréninky začnou 1.dubna 2024 (Velikonoce).

 

Připravujeme:

  • Pro všechny členy akademie třídenní kemp u nás v Poděbradech ( 19. – 21.4.2024), podrobnější informace vám ještě pošleme
  • Termíny příměstských kempů již prezentujeme
  • Kalendář turnajů není dosud úplný, pošleme po Konferenci ČGF
  • Do aplikace nastavíme všem hráčům herní plán pro letošní sezónu, aby hráči měli motivaci a cíl

 

Pokud budete mít nějaké dotazy, napište nebo volejte.

Děkuji a přeji hezký den

Ivana Nováková