Večírek 2016

V sobotu 29. října se sešlo téměř sto členů Golf Clubu Poděbrady a jejich přátel, aby společně uzavřeli letošní 55. Poděbradskou golfovou sezónu.

V úvodu večera byli prezidentem klubu, panem inženýrem Milošem Červinkou, a členy Výboru spolku, inženýrkou Luďkou Kvízovou a Miroslavem Paskovským, oceněni hráči naší sportovní reprezentace. K ocenění a poděkování se připojujeme a zde uvádíme jména jednotlivých hráčů.

Vyhlašování pokračovalo a zástupci klubu předali ceny pro dvacet reps. jednadvacet nejlepších hráčů letošní Poděbrady Open Tour. První tři ocenění, Přemysl Sedlák (třetí místo), Matěj Zezulka (druhé místo) a Adéla Silbrníková (první místo) si mimo jiné odnesli věcné ceny  v podobě zapůjčení vozu na víkend od společnosti Louda Auto, postele na míru od truhlářství Sedláka a golfového zájezdu do Turecka pro dvě osoby na týden od společnosti Golf & Sports Travel.

V průběhu večera probíhala charitativní tipovací soutěž o přesný počet vystavených golfových míčků, které byly zároveň cenou pro vítěze.  Vybranou částku 3.150 Kč věnoval Golf Club Poděbrady Ekocentru Huslík, jenž je naším milým sousedem. Celkový počet míčků a správnou odpověď 388 míčků neuhodl nikdo. Nejblíže byly tipy 387 a 389. Míčky byly rozpočítány napůl a po 194 míčcích si odnesli dva výherci. Děkujeme všem čtyřicetičtyřem hostům, kteří si tipli a přispěli tak na dobrou věc.

Zbytek večera se nesl v duchu dobré zábavy, podpořené fotokoutkem, živou hudbou a pohoštěním. Z reakcí hostů soudíme, že se večírek povedl a byl příjemnou tečkou za letošní golfovou sezónou.

Fotogalerie.

Na závěr nám dovolte poděkovat všem sponzorům, kteří letos přispěli na provoz našeho golfového hřiště.

Děkujeme společnosti Plzeňský Prazdroj.
Děkujeme automobilce SEAT.
Děkujeme společnsti Louda Auto.
Děkujeme společnosti JDK a manželům Jiřímu a Dagmar Křivským.
Děkujeme společnosti Evian.
Děkujeme pojišťovně Česká pojišťovna.
Děkujeme společnosti Golf & Sports Travel.
Děkujeme Spa hotelu Felicitas.
Děkujeme Národnímu domu na Vinohradech.
Děkujeme společnosti Toner Recycling Service.
Děkujeme truhlářství Sedlák.
Děkujeme společnosti 24print.
Děkujeme společnosti Ritual Communication.
Děkujeme Café Ritual.
Děkujeme advokátní kanceláři Tomaier Legal.
Děkujeme splečnosti Greenwave.