Golfová akademie Poděbrady připravuje program pro zájemce o výuku a zkvalitnění herních dovedností pro hráče organizované v golfové akademii, členy klubu a zájemce z řad veřejnosti. Výuka je rozdělena do následujících kategorií:

  1. dětská golfová akademie, Tréninkové centrum mládeže. Podrobnější informace najdete pod záložkou tréninkové centrum mládeže
  2. členové golfového klubu Poděbrady
  3. golfová veřejnost

jaké formy golfové výuky nabízíme?

Pro zájemce o výuku z řad členů našeho golfového klubu a veřejnosti nabízíme dvě varianty golfové výuky:

První variantou je individuální výuka s profesionálním trenérem, nebo cvičitelem a rozdělujeme jí na výuku v prostoru driving range, výuku krátké hry a patování v prostoru chipping area, výuka taktiky hry na hřišti – course management. Délka tréninkové jednotky a její zaměření je individuální. Podrobnější informace o trenérech a cenách najdete v záložce Trenéři a cvičitelé a Ceník tréninkových služeb.

Druhou variantou je skupinová výuka, pro tři až šest hráčů, kde se trenér zaměřuje na výuku a ukázky jednotlivých herních dovedností. Tyto, finančně výhodné tréninkové jednotky, jsou určeny pro všechny výkonnostní kategorie i pro začátečníky, kterým zapůjčíme základní tréninkové vybavení.  Skupinová výuka probíhá na základě objednávky skupiny hráčů, nebo datum a jejich zaměření zveřejňuje akademie na svých stránkách v sekci Aktuality.

Pro členy golfového klubu Poděbrady jsou připraveny skupinové tréninky herních dovedností za zvýhodněných podmínek a budou pořádány v pravidelných termínech a hodinách. O jejich konání najdete podrobnější informace v sekci Aktuality.