Lázeňské město Poděbrady láká na dovolenou s golfem

Už skoro 60 let můžeme říci, že nejen na srdce, ale i na golf jsou Poděbrady. Jeden z nejstarších golfových resortů u nás si na letošní rok připravil pobytové dovolenkové balíčky s neomezeným golfem.

Mamma’s Boutique Hotel v Poděbradech se nachází v nově a citlivě zrekonstruovaném domě z roku 1932 na jedinečném místě přímo v srdci Poděbrad, kterým je lázeňská kolonáda. Menší a klidný **** hotel butikového typu s rodinnou atmosférou a individuálním přístupem uspokojí potřeby i toho nejnáročnějšího klienta. Hotel v Poděbradech nabízí nezapomenutelný výhled na překrásný park nejen z většiny hotelových pokojů, ale i z naší vyhlášené restaurace CUCINA víno & jídlo. Jako součást hotelu je malá wellness zóna s finskou saunou, vířivkou a možností masáží.

Týdenní dovolená 10.990 Kč / osoba (šest nocí / 7 dnů golfu)

Třídenní dovolená 6.100 Kč / osoba (dvě noci / 3 dny golfu)

Cena zahrnuje:
• Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s obsazením dvěma osobami
• Bohatou snídani
• Shuttle service hotel – hřiště – hotel • Parkování na uzavřeném parkovišti • Neomezený golf
• 80 drivingových míčů

Webové stránky hotelu: https://www.hotelmammas.cz/


Spa Hotel Felicitas je vyjímečný svou polohou v Poděbradech. Nachází se na lázeňské kolonádě s výhledem na centrální fontánu. Vlastní léčivý pramen přímo v hotelu nám umožnil vytvořit unikátní kombinaci lázeňského hotelu a spa.

Hotel nabízí spojení tradičního lázeňství s moderním prostředím a dobře vybaveným
spa. Naleznete zde pohodu a klidnou atmosféru, o kterou se bude starat tým zkušených lidí, kteří svou práci dělají srdcem. Jen tak lze docílit toho, aby jste od nás odjížděli odpočatí, plní nových sil a toužili se k nám vrátit. Vaše spokojenost a věrnost je pro nás to nejcennější. Po odehrané hře zde můžete načerpat síly ve wellness centru s velkým bazénem, nebo při příjemné masáži.

Týdenní dovolená 16.200 Kč / osoba (šest nocí / 7 dnů golfu)

Třídenní dovolená 8.600 Kč / osoba (tři noci / 4 dny golfu)

Cena zahrnuje:
• Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji STANDARD s obsazením dvěma osobami • Stravování v rozsahu polopenze
• Vstup do hotelového bazénu zdarma
• Neomezený golf
• 80 drivingových míčů

Webové stránky hotelu: https://www.spahotelfelicitas.cz/


Přímo v historické budově golfového klubu, která byla postavena v unikátním rondokubistickém stylu, jsou k dispozici prostorné dvoulůžkové apartmány. Pokud chcete být ubytováni na golfovém hřišti, je to pro Vás ta správná volba.

Týdenní dovolená 8.990 Kč / osoba (sedm nocí / 8 dnů golfu)

Třídenní dovolená 3.990 Kč / osoba (tři noci / 4 dnů golfu)

Cena zahrnuje:
• Ubytování ve dvoulůžkovém apartmánu s obsazením dvěma osobami
• Snídani
• Parkování zdarma
• Neomezený golf
• 80 drivingových míčů

Více o ubytování: https://www.golfpodebrady.cz/ubytovani/


To vše v kombinaci s tradičním poděbradským golfovým hřištěm, které je pověstné svou náročností. Na druhé straně málokde najdete tak atraktivní prostředí lužního lesa.

Golf Club Poděbrady

Jedno z nejhezčích lesních a parkových hřišť, jehož první devítka vznikla už v 60. letech 20. století na pravém břehu Labe. Hřiště leží v oblasti lužního lesa, jen kousek od centra města Poděbrady. Areál je příjemně rozložený v místech s lesem, loukami a vodou, přechody nejsou dlouhé a hřiště má zajímavý rytmus. Hřiště má zcela rovinatý profil a v letních měsících zpříjemňují hru vzrostlé stromy a jejich stín. Svým charakterem patří do kategorie technických hřišť, ale najdete zde i jamky, kde si přijdou na své hráči s dlouhými ranami. Hřiště obklopují četné cesty, na kterých jezdí cyklisté i bruslaři, golfový areál s kultivovanou zelení jen zvýrazňuje krásu Polabí. Při návštěvě golfové recepce můžete obdivovat architekturu první budovy Československého rozhlasu pro zahraniční vysílání z roku 1922, která je v ojedinělém rondokubistickém, neboli obloučkovém slohu, který je ryze český.


Objednávky a informace:
recepce@golfpodebrady.cz
tel.: +420 325 610 928
mobil. +420 605 509 278