Poděbradský Texas Sramble zahájil turnajovou sezónu

Oficiální turnajovou sezónu otevřel v Poděbradech tradiční jarní Texas Sramble, kterého se zúčastnilo 73 hráčů.

Start turnaje proběhl za vydatného deště, který však vydržel pouhou půlhodinu. Zbytek dne se odehrál v krásném jarním počasí, které odměnilo všechny dorazivší!

20160416_150411

Členský Texas ovládl flight našich mladých reprezentantů ve složení František Exner, Jan Exner, Patrik Kodeš a Vojtěch Černý, kteří odečítali pouhou jednu ránu a dosáhli mimořádného konečného skóre 55 ran!

20160416_150110

Druhé místo obsadil flight ve složení Jakub Martinec, Filip Bodlák, Petr Konrád a Jakub Souček s výsledkem 57 ran.

4

Na třetím místě se umístil flight Ivo Balcar jun., Robert Balcar jun., Annemarie Balcarová a Eva Balcarová jun. s výsledkem 57 ran.

Uznání zajisté zaslouží i krok flightu v sestavě Dan „Boban“ Knebl, Dáša Bartáková, Veronika Exnerová a David Plaček. Dan odehrál první devítku z bílých odpališť a to i přes to, že všichni muži měli hrát ze žlutých. Tento flight dohrál zbylé jamky mimosoutěžně a v clubhouse obdržel symbolickou cenu fairplay!

Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na první turnaj Poděbrady Open Tour, která v letošním roce dozná řady změn. Nalákat všechny golfisty můžeme na cenu pro vítěze, kterou bude týdenní golfový zájezd pro 2 osoby v tureckém Beleku.