GOLF OUTLET WEEK PODĚBRADY 2019

Od pátku 20. září do neděle 22. září 2019 proběhne v našem areálu čtvrtý ročník golfové akce Golf Outlet Week Poděbrady.

V loňském roce jsme si společně s vystavovateli a prodejci ověřili, že zájem o tento druh akce je velký. Tisíc golfistů, kteří akci při prvním ročníku navštívili, bylo překvapením nejen pro nás, ale také pro samotné prodejce, jejichž prodej dosáhl trojnásobku očekávaného.

Již v průběhu loňského ročníku nás samotní vystavovatelé a prodejci začali oslovovat s tím, co bude dobré pro další ročníky zlepšit a doplnit.

Proto se pokusíme v rámci letošního ročníku oslovit ještě více vystavovatelů, pro větší pestrost nabídky. Opět vyzveme ostatní golfová hřiště, aby prezentovali své nabídky pro hráče na rok 2019. Zaměříme se také více na doplňkové služby pro golfisty. Populárními se stávají kondiční a fyzioterapeutická cvičení a pomůcky, ale také organizované golfové zájezdy a golfová pojištění.

Více se zaměříme také na dětské návštěvníky, které bychom rádi zabavili na dost dlouho, aby si rodiče mohli v klidu vybrat z nabídky, nebo si zahrát pár jamek.

V neposlední řadě nabídneme opět golfovou hru za zvýhodněnou cenu 590 Kč po celou dobu probíhající akce.

Příprava čtvrtého ročníku GOLF OUTLET WEEK PODĚBRADY je v plném proudu a tímto vyzýváme všechny zájemce o vystavování a prodej zboží a služeb, aby nás v případě zájmu o účast kontaktovali.

Aktivit je připraveno opravdu hodně, nezbývá než Vás pozvat v září do Poděbrad!