Duben v Poděbradech

Od úterý 28.3. otevíráme letní odpaliště a hřiště přejde do plném provozu. Do pátku 31.3. bude cena 18 jamkového green fee 500 Kč.

V sobotu proběhne první letošní turnaj, Poděbradský apríl. Hrajeme pouze na snížení, nebo udržení HCP. Přihlásit se můžete zde.

V dubnu se dále můžete těšit na tyto turnaje, na které Vás srdečně zveme:

PODĚBRADSKÝ TEXAS 2017 – sobota 15.4. od 9:30
Tento klubový turnaj je určen pro členy GOLF CLUBU PODĚBRADY a jejich hosty. Startujeme canon startem a těšit se můžete na skvělé ceny, především v podobě voucherů na partnerská hřiště.

ČESKÝ GOLFOVÝ KLUB – Tour 2017 – pátek 21.4. od 8:00
Již traničně je naše hřiště součástí oblíbené série turnajů Českého golfového klubu. Turnaj je otevřený a určený všem, kdo mají chuť si zahrát a hrát o turnajové i celkové body. Více informací naleznete na www.cgk.cz.

PG Tour – sobota 22.4. od 10:30
Otevřený turnaj s ochutnávkou vín, bohatým občerstvením v průběhu hry a nearesty na všech tříparech.

MR. BAKER CUP – SENIORSKÁ TOUR 2017 – pondělí 24.4. od 9:30
Soutěž se hraje na 39 kol. Jednotlivá kola se hrají 1×18 jamek. Podmínky soutěže jsou uvedeny www.RSTVC.cz. Na těchto stránkách budu zveřejňovat změny a potřebné aktuality. Hodnocení jednotlivců pro tour je prováděno bodovým systémem z výsledků jednotlivých kol. Pro konečné výsledky bude bráno 20 nejlepších kol v obou soutěžích.

Golf.cz Open Tour – sobota 29.4.2017 od 11:00
Golf.cz Open Tour je otevřená série 100 golfových turnajů po celé České republice (Čechy a Morava). Vítěz Golf.cz Open Tour získá zahraniční golfový zájezd do Španělska, vstup na golfové hřiště, all inclusive program, čtyřhvězdičkový servis, letenka a ubytování v ceně zájezdu jsou samozřejmostí. Celkovým vítězem Tour se stává hráč, který v rámci Tour dosáhne nejvyššího součtu bodů netto. Hráč s nejvyšším skóre se musí účastnit minimálně deseti turnajů v rámci Open Tour (hráč, který navštíví minimálně 10 turnajů a bude mít nejvyšší skóre, pojede v listopadu 2017 do Španělska). Čím více turnajů navštívíte, tím máte větší šanci na výhru. Více informací včetně seznamu turnajů v rámci Tour na www.golf.cz.

V květnu přivítáme dalších osm turnajů, mezi nimi první Poděbrady Open Tour i oblíbený turnaj dvojic Family Cup 2017. A možná přijde i jedno turnajové překvapení.

Těšíme se na Vás v Poděbradech

Poznámka: V pondělí 3.4.2017 bude probíhat aerifikace greenů.