Na akce bohaté září!

Se zářím jsou tradičně spojeny velmi zajímavé akce. Ani letos tomu není jinak a my Vás na ně srdečně zveme!

Již pozítří, tedy v pátek 9.9. se můžete zúčastnit Podvečerní 9ky s grilováním, kde na Vás jako odměna za výkon bude čekat grilovaná krůta. Přihlásit se na tuto pohodovou akci můžete zde, nebo na recepci klubu.

Na grilovací 9ku naváže nedělní Family Cup. Jedná se o čtvrtý turnaj této oblíbené série. Vaše přihlášku můžete směřovat na recepci klubu, případně se přihlásit zde.

Následující víkend, tedy 17. a 18. září změří své síly všichni členové klubu, kteří by se chtěli stát letošními Mistry klubu ve hře na rány. Již tradičně se jedná o dvoudenní turnaj, kde se pro část startovního pole stane vrcholem nedělní klání a pro druhou část bude vrcholem sobotní grilování selátka. Přesto že se jedná o sportovní soutěž klubu, jsou zváni všichni. Přihlášky na recepci klubu, nebo zde.

Na závěr září připravujeme akci s názvem Golf Outlet Week Poděbrady 2016. O této akci již informovali zde. Na této akci budou mít premiéru hned dva obchodní trucky a účast potvrdil o originál Callaway fitting, který bude v sobotu 24.9. od 10 do 16h prezentovat své služby a novinky pro rok 2017.

Pokud by Vás nebo Vaší společnost zajímala účast na této akci a Vaše prezentace by byla v souladu s myšlenkou akce, prosím kontaktuje recepci klubu!

Těšíme se na setkání, ať již si vyberete kteroukoliv z výše uvedených událostí.