Květnové turnaje

Květnové překvapení už v dubnu. MEN TOUR poprvé v Poděbradech.

V dubnu ještě stihnete tyto turnaje:
PÁTEK 28.4. – MEN TOUR 10th 2017
SOBOTA 29.4. – Golf.cz Open Tour
NEDĚLE 30.4. – TOUR BY GOLF DIGEST 2017

KVĚTEN

PÁTEK 5.5. – MEN TOUR 10th 2017
Vaše každodenní turnajová jistota. www.mentour.cz.

SOBOTA 6.5. – SUBARU EMIL FREY KÁMOŠ CUP 2017
Tento turnaj je druhým turnajem začínající sezóny KÁMOŠ CUP 2017. Pokud se chcete dozvědět více a to nejen o této sérii turnajů, navštivte stránky www.pratelegolfu.cz.  S KÁMOŠ CUPem si můžete i zasoutěžit a vyhrát tři volná místa v turnaji. Soutěž naleznete ZDE!

NEDĚLE 7.5. – POHÁR JIŘÍHO KODEŠE
V pořadí dvanáctá vzpomínka na Jiřího Kodeše, který byl svérázným propagátorem poděbradského golfu a také úspěšný kanoista. S Václavem Vokálem desetkrát vyhráli mistrovství republiky, na mistrovství světa v Praze v roce 1958 skončili na bronzovém stupínku. Na olympiádě v Římě o dva roky později obsadili na trati jeden kilometr pátou příčku.

PONDĚLÍ 8.5. – MEN TOUR 10th 2017
Vaše každodenní turnajová jistota. www.mentour.cz.

ÚTERÝ 9.5. – TT&TB Senior Golf Tour 2017
Soutěže TT&TB Senior Golf Tour se mohou zúčastnit hráči a hráčky ročníku 1966 a starší. Do soutěže bude přijato 90 mužů a žen, podle aktuálního hcp. Podrobnosti o turnaji na www.seniorgolftour.cz.

PŘIPRAVUJEME Středa 10.5. – Golfový Club Bestgolf Blue Sky

PÁTEK 12.5. – Team Golf Marathon 2017
Svým startovným podporujete nadaci Ruce na prsa a STK pro chlapy. Prezident nadace Petr Koukal bude přítomen přímo na turnaji a každý účastník má možnost získat certifikát Instruktora prohmatu. www.GolfMarathon.cz Káva a šampaňské v ceně startovného.

PÁTEK 12.5. – MEN TOUR 10th 2017
Vaše každodenní turnajová jistota. www.mentour.cz.

SOBOTA 13.5. – REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2017
Turnaj České Golfové Federace.

PÁTEK 19.5. – ČESKÝ GOLFOVÝ KLUB – TOUR 2017
5. ročník otevřených golfových klubových turnajů, určených především pro členy Českého golfového klubu ale i pro jejich kamarády, partnery nebo doprovod (tj. všechny hravé a soutěživé kamarády a rodinné příslušníky, kteří nové hráče podpoří ať už svojí přítomností v klubovně nebo ve flightu nebo radou nad zlato).

NEDĚLE 21.5. – Golf.cz Open Tour by Traficon
Celkem 10 turnajů v rámci Golf.cz Open Tour by Traficon, 100 turnajů v rámci Golf.cz Open Tour. Na každém z deseti turnajů hrajeme o poháry a věcné ceny. Celkovým vítězem Golf.cz Open Tour by Traficon se stávají tři hráči s nejvyšším součtem netto stablefordových bodů, kteří získávají hrací místo pro sebe a hrající doprovod na uzavřeném turnaji Traficon Golf Masters 2017, který se uskuteční 15. 9. 2017 v Ypsilon Golf Resort Liberec. Více informací včetně seznamu turnajů v rámci Tour na www.golf.cz.

NEDĚLE 21.5. – 1. Poděbradský Family Cup – turnaj dvojic
Family Cup je tvořen sérií 5-ti turnajů a soutěží se o celkové vítěze túry, do celkového pořadí se započítávají dva nejlepší výsledky týmu. Formát hry: Hraje se na 9 jamek s úpravou Hcp (do Hcp 11,5 bez úpravy) Soutěžní team tvoří dvojice hračů (členové klubu, rodinné dvojice a přátelé členů klubu), výsledek stablefordových bodů dvojice se sčítá a vyhrává team s nejvyšším součtem bodů.

PÁTEK 26.5. – MEN TOUR 10th 2017
Vaše každodenní turnajová jistota. www.mentour.cz.

PÁTEK 26.5. – Podvečerní 9ka s grilováním
V této turnajové minisérii jde především o zpříjemnění pátečního odpoledne, které přece lze strávit na golfu, zahrát si devítku a pak si dát něco dobrého z grilu.

SOBOTA 27.5. – Poděbrady Open Tour 2017
Po loňském úspěchu budeme opět v šesti turnajích bojovat o umístění v jednotlivých turnajích a také o celkové umístění. Především pak o hlavní cenu v podobě golfového zájezdu.

NEDĚLE 28.5. – PG tour 16/2017
Otevřený turnaj s ochutnávkou vín, bohatým občerstvením v průběhu hry a nearesty na všech tříparech. Hlavní partner progolfistu.cz