GOLF OUTLET WEEK PODĚBRADY 2016

Letošní září nabídne ojedinělou golfovou akci s názvem Outlet Week Poděbrady 2016. Poděbradský golfový resort disponuje pravděpodobně nejunikátnějším clubhousem, jehož součástí je velký sál o rozloze 600m2. Právě toho se vedení klubu rozhodlo využít a sál zaplnit širokou nabídkou golfového zboží.

Od 22. do 25.září můžete zavítat do Poděbrad na prodej golfového zboží spojený se spoustou dalších aktivit!

„Outlet Week nebude jen o prodeji golfového vybavení. Po celou dobu konání nabídneme hráčům a hráčkám zvýhodněné fee za 500 Kč na našem osmnáctijamkovém hřišti. A protože většina golfistů ráda soutěží, bude pro ně připravena řada soutěží. Mezi hlavní budou pařit dovedností soutěže o zapůjčení auta na víkend od společnosti Louda Auta“ představuje aktivity manažer poděbradského klubu Jan Štaidl.

„Při přípravě akce jsme oslovili přední obchodníky s golfovým vybavením. Řadu z nich se nám podařilo do Poděbrad přilákat, proto věříme, že nabídka zboží a souvisejících služeb bude opravdu pestrá“ dodává Jan Štaidl.

FITTING ZDARMA – Mezi vyhledávané služby bude jistě patřit fitting zdarma od společnosti Golfsmith. Společnost Golfsmith hráčům nejen zdarma odpoví na otázku, která hůl je pro mě nejlepší, ale také poskytne servis stávajícímu vybavení. Hráči si budou moci vyzkoušet testování holí několika značek. Na veškeré objednávky holí učiněné na základě testování v Poděbradech získají návštěvníci 10% slevy. Jedinečnou nabídkou v rámci Outlet Weeku Poděbrady 2016 pak budou vybrané modely gripů za cenu mezi 100 a 150,- Kč včetně přegripování. Všechny ostatní servisní úkony budou poskytovány se slevou 15%.

V sobotu 24.9. bude od 10h do 16h probíhat na drivingu originál Callaway fitting s představením novinek Callaway pro rok 2017.

Hráči, kteří se na vlastních zahrádkách snaží o docílení fairwayové kvality trávy, se mohou těšit na prezentaci strojů od společnosti John Deere. Pokud byste však mířili ještě výš a chtěli si na zahradě vypěstovat anglický trávník nebo dokonce i vlastní green, určitě se neobejdete bez profesionálního automatického zavlažovacího systému, vřetenové sekačky nebo kvalitních strojů na údržbu špičkových travnatých ploch, které bude prezentovat společnosti ITTEC.

Ve snaze poskytnout golfistům přehled o tom, co je v příští sezóně čeká, pozval Golf Club Poděbrady na tuto akci také ostatní golfové resorty. Golfisté si tak budou moci jednoduše porovnat, co jim golfová hřiště nabízejí. Golf Club Mstětice a Park Golf Hradec Králové jsou prvními, kdo účast na akci potvrdily. Těšíme se, že se přidají i ostatní hřiště a budou prezentovat svou nabídku pro rok 2017.

V nápadech jak oslovit návštěvníky nezůstanou pozadu ani samotní vystavovatelé. Těšit se můžeme na pestrou nabídku značek od společnosti All4golf. První a jedinečnou příležitostí bude porovnat dva obchodní trucky od společností Tee Time Store a GOLFPRO. Truck společnosti TeeTime bude navíc vybaven unikátním Duálním radarem TrackMan 4.

Pro golfisty a hlavně pro golfové kluby bude zajímavá nabídky společnosti Triton, která vyrábí plechové šatní skříně a v sortimentu nabízí skříně určené pro golfové kluby. Outlet, tedy výhodnější nákup, uvítají golfisté i prodejci a protože se akce uskuteční tři měsíce před vánocemi, budete moci zvážit, zde nenakoupit v předstihu dárky od společností GolfoveVoziky.cz, HOOK GOLF DISCONT, nebo od společnosti BestGolf.cz.

Golf Club Poděbrady ve spolupráci s časopisem Golf Digest připravil pro předplatitele tohoto periodika jedinečnou nabídku. Každý předplatitel časopisu Golf Digest, který si přijede do Poděbrad v době konání zahrát, obdrží volné green fee na 18 jamek. Pokud se nestihnete stát předplatitelem do pořádání Outlet Weeku Poděbrady 2016 nevadí. Během akce budete moci získat předplatné i s dárkem.

Aktivit je připraveno opravdu hodně, nezbývá než Vás pozvat na konci září do Poděbrad!