Golfový klub spolu s golfovou akademií připravuje pro letošní golfovou sezonu golfové kempy zaměřené na intenzivní rozvoj všech herních dovedností. Kempy jsou určeny hráčům všech věkových a výkonnostních kategorií. Trenéři a cvičitelé rozdělí hráče do skupin, kde postupně absolvují intenzivní výuku všech herních dovedností (dlouhá hra, hra železy, krátká hra, hra z bunkeru, patování, trouble shoty). Současně každý den hrají na hřišti v doprovodu trenéra a učí se řešit různé herní situace.

Golfová soustředění se pořádají ve dvou formátech:

  1. Víkendová soustředění (čtvrtek – večerní příjezd až neděle – večerní odjezd), při kterých hráči absolvují třídenní intenzivní program. Tyto kempy pořádáme v kratší dojezdové vzdálenosti v zajímavých resortech v České republice. V případě dětských účastníků, členů golfové akademie, organizuje po dohodě s rodiči skupinovou dopravu.
  2. Týdenní soustředění (odjezdy a příjezdy jsou upřesněny v nabídce) jsou pětidenní soustředění obohacená o turnaj účastníků s možností úpravy HCP. Tato soustředění pořádáme především v období letních prázdnin, v zimních měsících a na jaře, před zahájením nové sezony, potom organizujeme kempy v zemích s celoročním golfovým provozem (Spojené arabské emiráty, Turecko).

O golfových kempech budete průběžně informováni v sekci Aktuality.